Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogásos eladásokhoz szerinte...

Jófogásos eladásokhoz szerintetek érdemes bankszámlát nyitni? OTP Juniorra gondoltam.

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:

kérheted személyesen is a pénzt (készpénz)

De a junior számla ingyen van, nekem is van, tehát ilyen alapon miért ne?

2015. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Számlaindításkor kell tenni pénzt rá?

2015. aug. 23. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Sima számlánál asszem 5-10 ezer a minimum, juniornál pénz nélkül is indíthatsz számlát mert ingyen van :)

De ha már van, akkor érdemes rá tenni pénzt :)

2015. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ertem. :)

Es ha atutaltak a penzt a kartyara, akkor arrol honnan lehet ertesitest kapni?

Van valami az SMS-en kivul, ami ingyenes?

2015. aug. 23. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Sms-t kérhetsz (számlanyitáskor kell kérni) és az ingyen van, illetve kérhetsz havonta érkező levelet amiben le van írva, hogy mennyi pénzt kaptál, adtál, van, stb.

Ha tudod, hogy utalni fognak akkor érdemes az ingyenes netbankon keresztül figyelni a számládat folyton :)

2015. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyonn koszonom a segitseget! :D
2015. aug. 23. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
elég drága lesz és az sms sincs ingyen, 25Ft darabonként + ha kettőnél többször veszel le pénzt, akkor 1,5% körül vonnak le. Ettől függetlenül ha eladásaid vannak akkor egy bankszámla megléte nélkülönözhetetlen.
2015. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a junior számla ingyen van, a netbank használata ingyenes, havi 2 atm használat ingyenes, kérhetsz ingyenes sms-t és ingyenes postai levelet, amíg nem múltál el (ha jól emlékszem) 24, minden ingyen van (nyilván a kettőnél több atm használat nem)

Ezekben biztos vagyok, lévén, hogy már több éve van junior számlám és még egy vasat sem kértek el belőle!

2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Muszály, különben nem lesz egy vásárlód sem. Az utánvétet sem szeretik sokat és te is megszívhatod, ha nem veszik át.

NETBANK + SZÁMLA és ingyen a fotelből intézheted a pénzügyeidet.

Sok sikert.

2015. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Muszáj*

ez egy hülyeség, SOHA nem adtam meg bankszámlaszámot és soha nem fogadtam el mást, mint személyes átvétel+készpénz, mégis egy valagnyi cuccot eladtam már.

2015. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!