Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pasik undorítónak találják,...

A pasik undorítónak találják, ha egy csaj szeret piálni, és elég gyakran részeg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 14:02
 1/8 anonim válasza:
91%
Igen, borzasztóan undorító!
2008. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, ha csak barátom a csaj, akkor ellenék vele :D

És egyébként mindenkinek más az ízlése, nekem mondjuk nem tetszene. :)

2008. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
az az undorito ha egy csaj sört iszik,de ha tequilát az már nem annyira sztem :) ha elég gyakran részeg akkor tényleg undorito de egy évbe egyszer van gyereknap .. szval:)
2008. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
Ha csak anniyt iszol,hogy jól érzed magad miatta, tök felszabadulsz,röhögcsélsz,bulizol,az szerintem nem baj. De ha totál leiszod magad és utána jön a hányás,az szerintem undorító egy lánynál.Bár nem az én véleményedmet kérdezted(mert lány vagyok) de a gólyatáborban a fiú csoporttársaim is így gondolták :)
2008. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon undórító...senki nem vágyik részeges barátnőre!!! Inkább csak annyit igyál amennyitől picit jó kedved lesz...:)
2008. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt szerintem egy pasi sem szereti, ha egy csaj be van b*szva, de úgy nagyon. Szóval ilyen földönfetrengés, meg satöbbi. De ha egy pasi is szeret eljárni ide-oda esténként és iszogatni, kissé oldottabb állapotba kerülni, akkor neki nem taszító, ha egy csaj így érzi jól magát. Én is szeretek elmenni hétvégénként barátnőkkel, haverokkal kocsmázni, jókat dumálunk, iszogatunk, röhögünk, ennyi. Oké, nem vagyunk mindig szín józanok, miért is lennénk? Nem ártunk vele senkinek. És nekem még egy pasim sem mondta, hogy ez undorító. Ja, és 21 éves vagyok, nem egy 14 éves kiscsaj, még mielőtt le lennék barmolva.
2008. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkülönítem a kérdést, ha nem baj:

Szeretik e a pasik, ha egy lány iszik - igen, vagány dolognak tartják.

Szeretik e a pasik, ha egy lány részeg - nem, undorítónak tartják.

2008. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szeretem, ha részeg a barátnőm. Havonta csinálunk csak ilyet kb, akkor sem négykézláb IHB-zunk, de rendesen megcsináljuk magunkat, és az nagyon jó :) Hancúrozni is remekül lehet úgy :)

Az rémes, ha én tök józan vagyok, mikor a buliba érkezem, ő meg már támolyog, óbégat... Addig nehéz elviselni, míg gyorsan utol nem érem :) De ilyen nagyon ritkán esik meg.

Hangsúlyoznám, h nem vagyunk alkeszok, nem élünk vissza vele, viszont élünk vidáman. :D

2008. szept. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!