Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan filmet...

Tudnátok nekem olyan filmet mondani, ahol egy tanár összejön a diákjával?

Figyelt kérdés
Régen láttam egy hasonlót, ami egy 1900-as évekbeli leánynevelő iskolában/intézetben volt. De annak sem emlékszek a címére. :(

2015. aug. 22. 23:01
 1/6 anonim válasza:
100%

Lol? Abban van tanar-diak szerelem.

Szerelmiharomszögben meg ugy van, hogy a filmben jonnek ossze, aranyos film de nekem kicsit csalodas volt, tul egyszerűen osszejottek..

Amugy ez a tema engem is erdekel, ha valakinek van valami film otlete, irhatna:) /bocsi, telorol vagyok

2015. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem film, de azonnal ez ugrott ba. Pretty Little Liars. Nem ez benne a fő ág, de erre is kitér azért. Amúgy egy nagyon jó sorozat, csak ajánlani tudom. Van benne elég rejtély.

Film sajnos nem jut szembe.:/

2015. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kísértés

Molly Maxwell

2015. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elégia (bár itt egyetemi profról és hallgatólányról van szó)


Kérdező, kicsit bővebben le tudnád írni, amit említettél, hogy régebben láttad? Engem nagyon érdekelne, csak így nehéz lesz megtalálni.:P

2015. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy botrány részletei
2015. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Amit régen láttam az egy bentlakásos iskoláról szólt, ahol a facér tanárok is bent laktak. Eléggé szigorú iskola volt, és a főszereplő lány valamiért azt a büntetést kapta a tanárától, hogy délutánonként nála kell segédkeznie, az ő lakrészében. Rengeteget beszélgettek, és így szerettek egymásba. Emlékeim szerint a viszonyukat titokban tartották egészen addig amíg a lány végzett, és a suli végén a tanár megkérte a kezét.

Ez akkor nagyon tetszett nekem, de sajnos tényleg nem emlékszem a címére :(

2015. aug. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!