Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb volt az...

Szerintetek is jobb volt az idei augusztus 20-i budapesti tüzijáték mint a tavalyi?

Figyelt kérdés

Tavaly is ugyan az a cég csinálta aki idén,de tavaly valahogy nem voltolyan mint most. Most sokkal jobb volt ,jobb volt azért mert máshogy volt megtervezve ,nem olyan egyhangú mint tavaly ,másik meg az,hogy most a gellérthegyről is lőttek és mivel a gellérthegyről is lőttek most onnan nagyobb kaliberű bombákat is lőttek nem úgy mint tavaly. Mert tavaly uszályról lőtték a bombákat is de közel sem olyan nagy kaliberűt mint most ugyanis az uszály hiába a duna közepén volt nem volt meg a két partnál ahol a nézők voltak a megfelelő védtávolság. A gellérthegy tetejtől meg nagyon messze vannak a nézők,lent a dunaparton és így idén már lőttek 150,200 mm-es bombát is mert így nagyobb a védtávolság is.


Nektek is jobban tetszett a tavalyinál?


Nekem igen.

Hajrá jövőre is gellérthegy.



2015. aug. 23. 21:50
 1/5 PyroMágus ***** válasza:
Az idei tuzijatek sok ember szerint es szerintem is messze az egyik legrosszab volt
2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért?

Meg tudod azt magyarázni,hogy miért?

Talán azért mert a hidakról meg a pontonokról nem lőttem bombákat csak telepeket meg r.gyertyákat ezért onnan csak kis effemtek mentek?


Szerintem a leggyengéb tüzijátékok 2010,2012,2014-ben voltak köztük a tavalyi is.

2015. aug. 24. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kegyetlenül szar volt. Semmi látvány. Kevés bombát lőttek fel, gagyi effektekkel, inkább az kis szar római gyartyákra meg szökőkutakra helyezték a hangsúlyt.

Meg még stroboscope a dunán.....annak meg végkép nem volt értelme.....esetleg arra volt jó, hogy amíg az ment, szépen spórolták a pénzt.

Ha erre a tüzijátékra 128 milliót költöttek volna, akkor itt tüzijáték lett volna, ez szar se volt.

Csak a média meg felfújja, hogy úristen ennyi meg ennyi ezer "rakétát" lőnek fel (mert véletlenül se bomba ugye?.....), meg mennyit költöttek rá, mennyit készültek rá stb.. Persze...

Csak az a baj, hogy ha valakinek valamit beadnak, hogy hű de jó, akkor jobbnak fogja látni mint amilyen..

Ha meg mondjuk egymás mellett látbád ezt, meg mondjuk, hogy mondjuk Párisba milyet csinálnak (valszinüleg nem sokkal többől) akkor erre csak köpnél egyet.

Na ezért volt szar ;)

2015. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PyroMágus ***** válasza:
szerintem rosszul volt összerakva,ezt a tűzijátékot 20 milliobol csinálták max kb a többit meg kitudja kinyulta le kicsivolt a finálé nagyon rovid nagyon nem volt jol osszerakva stb
2015. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vyrob ***** válasza:
Nekem az idei volt maga a paradicsom másnap rengetek 150 es és 75 ös félgömb maradványok vártak :) hoztam is belőlük egy zsákkal :) amugy Jeahh hajrá gelérthegy jövőre is :D nem volt anyira rossz szerintem :)
2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!