Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra szeretnék összegyűjteni nagyobb összeget,olyan 200 000 ft körülre gondolok,vagy valamivel kevesebb. Nem kevés pénz,ezért már most agyalok rajta. Megbeszéltem anyával,hogy rakunk félre úgy havonta valamennyit,de most úgy néz ki,nem lesz erre lehetőség,most elég rossz helyzetben leszünk anyagilag. Ezenkívül persze én is gyűjtögetném amiket néha kapok vagy házimunkával keresek itthon,de az nem sok pénz. Nyár elején szeretnék majd dolgozni,de annyi idő alatt ez a pénz szerintem nem jönne össze. Tanév közben vannak olyan diákmunkák,amik mellett tudok rendesen tanulni,és nem hajszolom agyon magam? Vagy bárkinek,aki kreatívabb nálam,vannak ötletek?

2015. aug. 23. 23:11
 1/3 anonim válasza:

A diákmunka teljesen jó, simán összegyűjthetsz vele ennyit, ha tényleg elteszed a pénzt. Még a szórólapozással is kereshetsz havi 20 ezer Ft-ot, az egy suliév alatt kb 200 000 Ft pontosan. Nézz körül, sok melót írnak ki mindig a diákmunkás oldalak :) Sok szerencsét és sikert!

Krisz

2015. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2015. aug. 24. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál ilyen oldalakat küldeni? :)
2015. aug. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!