Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sminkeles hetedikben? (Tobbilent)

Sminkeles hetedikben? (Tobbilent)

Figyelt kérdés
Rengeteg baratnom van aki mar halalra sminkeli magat brutal hosszu mukorme van es megengedik neki(???)nem ertem. Szerintetek nekem szolnanak alapozo puder es szempillaspiral miatt?:D

2015. aug. 24. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk a szüleid, nem ismerjük a családi hátteredet, így nincs miből megmondani hogy mi történne.

Szerintem szólnának, más szerint nem. Okosabb leszel ha kapsz két ellentétes választ? Ha csak egyet kapsz akkor elhiszed, miközben lehet az ellenkezője fog történni?

2015. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amikor én voltam 7.es már akkor sem szóltak,szerintem ez tök hétköznapi smink lenne,és nem feltűnő,szóval simán mehet:) Nálunk is műkörömmel mászkáltak már álltalánosban 7-8.körül.:D Viszont azzal nem értek egyet,hogy nagyon hosszú műkörmöt viselnek,mert engem nagyon sok mindenben zavart pl tesinél,és a sminket sem kell túlzásba vinni:)
2015. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!