Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 7. évad utolsó részében...

A 7. évad utolsó részében elena fel fog ébredni? Vagy valamikor még egyszer visszajön?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nina Dobrev sajnos elment, úgyhogy nem hiszem.
2015. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Samanta :) válasza:
Én sem hiszem hogy visszajön sajnos:((
2015. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen de valahogy muszály lesz lezárniuk.Mármint lehet h 8. évad is lesz és egyszer még kénytelenek visszahívni egy részre mert végülis boni nem örökéletű..és csak nem hagyják ugy félbe ahogy van,hogy elena alszik mindenki más meg boldogan él..ugyértem kell valami befejezés..
2015. aug. 27. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
hogyha ugy lett volna h végleg elmegy és egy részben se jön vissza akkor szerintem meghalt volna a filmben..mert annak ugy lenne értelme
2015. aug. 27. 10:43
 5/9 anonim válasza:
Nem fog visszajönni interjút néztem,Elena története itt lezárul. Max majd a legutolsó részben lesznek célozgatások a jövővel kapcsolatban,de Nina Dobrev már nem fog szerepelni.
2015. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
64%
Mindenki baromságot beszél!!! Nina Dobrev világosan megmondta hogy a 7. Évadban fog még szerepelni párszor hisz valahogy le kell zárni!!! 😊 pls zöldet!
2015. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hol mondta?
2015. nov. 7. 10:59
 8/9 anonim válasza:
Elena története végleg lezárul.Viszont Nina állítólag visszajön a 8. évadban és annak a gonosznak a szerepét fogja játszani aki elkapta Damont és Enzót.Reméllem ki lehet venni,hogy mit akartam magyarázni. :D
2016. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nezd meg ezeket az elozeteseket :)


[link] [link]

Sok mindent elarul.

2016. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!