Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem jó animét mondani?

Tudnátok nekem jó animét mondani?

Figyelt kérdés
Még nem néztem animét, de nagyon érdekel. A tanácsotokat szeretném kérni, milyen animét ajánlanátok. Egyetlen kritériumom az, hogy legyen benne romantika. Köszönöm a válaszokat előre is

2015. aug. 25. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A romantika alapján azt hiszem jól sejtem, hogy lány vagy:) (Díjazom a nyitottságod az animék iránt amúgy.)


Olyan romantikus animék, amik nem tartalmaznak semmiféle fantasy elemet:

Kaichou wa Maid-sama! - romantikus vígjáték, 26 rész

Ao Haru Ride - romantikus, 12 rész

Bokura wa Minna Kawaisou - romantikus vígjáték, 12 rész

Isshuka Friends - (olyasmi mint az 50 első randi című film, de a szerelem nincs konkrétan kimondva benne. Pedig egyértelmű:) ) 12rész

Kimi ni Todoke - romantikus vígjátek, első évad: 25 rész, második: 12

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - romantikus vígjáték, 12 rész

Shigatsu wa Kimi no Uso - dráma, romantikus, klasszikus zene, 22 rész

Tonari no Kaibutsu-kun - romantikus vígjátêk, 13 rész

Toradora - romantikus vígjáték, 25 rész


Olyanok, amik tartalmaznak fantasy elemet:

Fullmetal Alchemist Brotherhood - magyarra is leszinkronizálták, a romantika minimális benne, akciódús, összetett történet, 64 rész

Chrno Crusade - magyar szinkron, akció, ördögűzés, a romantika a végén bontakozik ki, 24 rész

Hakushaku to Yousei - romantikus, "akciócska", mítikus lények, 12 rész

Kamisama Hajimemashita - romantikus vígjáték, természetfelletti lények, szentélyisten, "akciócska", első évad: 13 rész, második: 12

Kaze no Stigma - a romantika másodlagos, inkább akció, 24 rész

Kotoura-san - természetfeletti erő, vígjáték, romantikus, 12 rész

Soredemo Sekai wa Utsukushii - természetfeletti erő, kényszerházasság, romantikus vígjáték {megj.: a srác és a lány közötti korkülönbség mindössze 2 év, a lány nem pedofil, csak magas :D}, 12 rész

Dusk Maiden of Amnesia - romantikus vígjáték, "horrorocska", szellem


Ajánlom neked az animeaddicts.hu oldalt. Több tízezer anime, manga és más japán médiatermék leírását találod meg rajta, 500+ animét nézhetsz meg az oldalon, valamint rengeteg manga is le van fordítva. :) Ha bármikor bármilyen kérdésed lenne az animékkel, vagy más hozzájuk kapcsolódó dologgal kapcsolatban, nyugodtan fordulj hozzámm privát üzenetben^^


Remélem segítettem. 14/L :)

2015. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!