Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy álmom, hogy Kanadába...

Nagy álmom, hogy Kanadába költözzek. Mit kéne tanuljak, hogy ez sikerüljön is? Most állok ott, hogy el kéne döntenem mit tanulok tovább!

Figyelt kérdés
Szóval a cél adott: Kanada. Most érettségizek és utána szeretnék egy olyan szakmát tanulni amivel nem lenne gond kint elhelyezkedni. Egyetemen műszaki szakok, de minden amihez matek kell kilőve. Ezért gondoltam egy kinti hiányszakmát! Kérlek titeket mellőzzétek az úgysem sikerül válaszokat, mert sikerülnie kell! Ehhez kérek tanácsokat, meglátásokat, mert mostanában nem találtam neten sehol, semmi infot. Köszönöm

2015. aug. 26. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire zárkózol el a matektól. A műszaki szakokhoz kell valamennyi matek, de persze nem annyi, mint mondjuk egy fizikusnak. De, ha annyi matekot akarsz, mint amennyi egy bölcsésznek van, akkor szerintem ne gondolkozz műszaki témában.
2015. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakképzésre gondolta. Egyetemen nem tudom bírnám e. 4 évig mostani gimimben semmi nem tanítottakmatemból, szóval 3-as körül vagyok. Villanyszerelőre vagy hasonlóra gondoltam
2015. aug. 27. 12:38
 3/5 Névtelenül nevű válasza:
Egy szakmával megvannak a pontjaid?
2015. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 goaus ***** válasza:
Egyetlen szakma van amivel Kanada v USA - nyelvtudás mellett persze - elérhető, az az ápoló, plusz egy-két eü szakma, esetleg mérnök, de az már necces. Ausztrália is könnyebb ma már mint Kanada vagy USA, nagyon bekeményítettek. Én szakmám a világon mindehol jó - hegesztő - de kanada vagy usa ma már ezzel sem elérhető. Tehát az én tanácsom az ápoló, azzal sikerülhet. Mással csak ha változik a bevándorlási politika, vagy valami hatalmas mázlid lesz.
2015. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy jon kanadahoz az amerikai egyesult allamok?
2015. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!