Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vadászgép pilóta akarok...

Vadászgép pilóta akarok lenni. Hogyan tovább? 16/l

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a katonaságra pilótának bisztos van honlapjuk, de szerintem ne a magyarokhoz meny mert attól függ,,, Milyen géped akarsz vezetni? mig-21 ami a magyaroknál van, vagy esetleg F-16 ami az amerikai katonaságnál van vagy F 15 vagy az F 117 ezek a korszerű gépek ( ne meny a katonasághoz közel :D) de komolyan. Én nem nagyon értek a katonai repüléshez , én csak az utasszállítókhoz értek
2016. szept. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magyaroknál a MIG-21eseket már réges régen kivonták JAS-39 Gripenek vannak.Egyébként a katonasághoz menj el mert ott fognak majd eligazítani először is kell egy perfect orvosi vizsgálat amin ha nem éred el szigorúan az 1. osztályt nem mehetsz tovább azon az úton.Miután bekerültél az elitek közé kivisznek Canadaba mert ott képzik a magyar vadászpilótákat és ott keményen megtanítják neked F16osokon meg ilyen jó kis gépeken a repülés technikáját kb2-3 év mire végzel. Az után ha jól tudom elvisznek Svédországba és ott teszel egy JAS-39es típusvizsgát és onnantól szabad a pálya a magyar légierőnél. Remélem tudtam segítgeni ,ha van még kérdésed akkor dobj egy privát üzit!
2016. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!