Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen fanfictionokat,...

Tudnátok ilyen fanfictionokat, vagy történeteket linkelni?

Figyelt kérdés

Nem muszáj fanfictionnak lennie.:) olyasmit szeretnék olvasni, amiben elrabolnak valakit, akár lehet stockholm szindróma is benne, a karakterek fiatalok legyenek. Nem baj ha 18+os, erőszak, trágár szavak is lehetnek benne.

Ha tudtok, előre is köszi.:)



2015. aug. 27. 22:32
 1/2 anonim válasza:

anime-fanfiction.hu/fanfiction/viewstory.php?sid=18171 -- ez a sztori saját szereplős, én is olvastam :)


stockholmsyndromebynonci.blogspot.com/

rosszatakarom.blogspot.com/p/stockholm-szindroma.html

--- ez a kettő one directionös, nem olvastam, csak a stockholm szindrómára dobta ki a google


archiveofourown.org/.../Stockholm%20Syndrome/work

--- itt pedig angolul vannak ilyen történetek


Remélem, segítettem :)

2015. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első vok, most jutott eszembe egy blog, aminek az elejét viszont olvastam:

[link]


Elég furcsa sztori, nem is követtem szemmel a 3. rész után, de ez nem az író hibája hanem az időm hiánya miatt alakult így.

2015. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!