Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek milyen tudományos...

Ennek milyen tudományos magyarázata van?

Figyelt kérdés

Magam sem tudom mi történt akkor, de egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Körülbelül 13-14 éves voltam, amikor egy este lefeküdtem aludni, de az álom nem akart jönni. A családom már rég aludt, de én sokáig fennmaradtam. Forgolódtam az ágyon, melegem volt, sehogy sem volt kényelmes, de aznap éjjel nagyon furcsa érzésem volt, mintha máshol lettem volna. Konkrétan úgy éreztem hogy a fejem az ágy másik végén van.

Feszülten hevertem, mikor egy apró koppanást hallottam. Megijedtem, de beláttam hogy biztos csak valami holmim leesett.

A szobában vaksötét volt.

Óvatosan felültem, hátha látok valamit.

Mikor már ültem, meghallottam azt, ami azóta is aggaszt.

A szobámban valaki megszólalt.

Egy gúnyos, mégis lágy férfihang volt.

-Kukucs!

Majdnem felsikítottam, de inkább reszketve bebújtam a takaró alá. Azóta sem tudom mi, vagy ki lehetett az aki megszólított.



2015. aug. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat ittál.

Rosszat álmodtál.

Feri bácsi a szomszédból megijesztett.


Mégis milyen választ vársz?

2015. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En mindig ugy ereztem, hogy tudok repulni. Megvoltam gyozodve rola, hogy tudok repulni. De aztan rajottem, hogy tevedhettem, mert idaig mindig csak pofara estem ... vagy lehet, hogy csak elfelejtettem repulni?


:)

2015. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Képzelődtél. Félálomban történnek ilyenek az emberrel.


#3 Ha nem olvassa, akkor nem szereted?

2015. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 valaki200214 ***** válasza:
lehet hogy most hülyének fogsz nézni, de lehet hogy szellem.
2015. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!