Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBayen vásárálaskor, mikor...

EBayen vásárálaskor, mikor vonják le a pénzt?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit ebayen 2 napja, most beéptem az inernetbankomba (otp) hogy megnézzem minden rendben-e, jó összeget vontak le, de ott semmilyen tétel nem jelent meg ezzel kapcsolatban. De az ebay oldalán látszik a megrendeléseknél. Miért van ez?

2015. aug. 29. 12:53
 1/3 kriszmo78 válasza:
Ebay-en paypal-al szokás fizetni. Rögtön a vásárlási szándék megerősítése után átirányít a paypal odalára, majd bejelentkezés után jóvá kell hagyni a levonandó összeget. Persze ehez kell paypal fiók. A paypal fiókhoz hozzá kell csatolni a bankkártyád, vagy átutalással feltöltöd a paypal egyenlegedet. Az utóbbi biztonságosabb.
2015. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megvolt, hozzácsatoltam a bankkártyámat, kért megerősítést 2x is ez mind megvan. De a pénz még nincs levonva
2015. aug. 30. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

valamit nem jol csinaltal!!!!


Amikor a "pay" gombra kattintasz a Paypal azonnal levonja a penzt es kb. 30 masodpercen belul jon az igazolo email arrol, hogy fizettel. Ha a paypal egyenlegeden van penz, akkor onnan fog hianyozni eloszor a penz, ha nincs penz, vagy nem eleg, akkor nyul a bankkartyahoz


tudod ezeket nem ciki elolvasni, ha nem ertesz hozza:


[link]


[link]

2015. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!