Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NAGYON SÜRGÖS! Nagyon gyors...

NAGYON SÜRGÖS! Nagyon gyors tanácsot kérnék lent bövebben. Meg lehet oldani egyátalán?

Figyelt kérdés
Orvos vagyok álláslehetöséget kaptam egy héten 3-4 nap viszont akkor éjjel nappal. Nagyon jól fizet de napi 3-4 max 5 óra alvást engethetek meg magamnak hacsak nem akarom elveszteni életem álmát. Hogy szoktassam rá magam? Sok vizet igyak? Mivel étkezzek? Ne jöjjön senki azzal hogy miért nem tudom ha orvos vagyok mert nem ebben vagyok járatos. A válaszokat elöre is köszönöm.
2015. aug. 31. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
A jelenlegi alvásidöm 6-7 óra.
2015. aug. 31. 11:56
 2/4 anonim válasza:
ÉS TE VAGY AZ ORVOS?????
2015. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is lenne olyan huzos, hogy csak ilyen keveset tudsz aludni ... inkabb az a baj, hogy nem ugy pilled el az ember fia, hogy csak becsukja a szemet es csucsuka.


Kommandosoknak van valami olyan alvastechnikaja, hogy egy bizonyos kenyelmetlen pozban fekszenek le, amibol valamilyen oknal fogva eleg rovid ido alatt maguktol felebrednek (gondolom a kenyelmetlenseg miatt) es ezt pont olyan alvasi szakaszban teszik, hogy a rovid alvas is pihenteto tud lenni.


[link]


[link]

2015. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm. Elsö válaszoló igen orvos vagyok azon belül plasztikai sebész , értek a börvarráshoz a szépítömütéthez stb. De nem az alváshoz!
2015. aug. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!