Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gravity Falls. Bill mért...

Gravity Falls. Bill mért akarja megsemmisíteni a naplókat? És milyen gonosz szándéka van még?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdésemre nagyjából senki se tudja a választ, mert a sorozatból még nem derült ki, de ha bárkinek van valamilyen elképzelése azt nyugodtan írja le.

Előre is köszi.:)


2015. aug. 31. 14:44
 1/4 B.Bundy válasza:
Második évad 15. rész majd megmagyaráz pár dolgot. Talán...
2015. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.Bundy válasza:
100%
Egyébként Bill valami apokalipszishez kapcsolódó dolgot tervez, és titokzatos múltja van a naplók szerzőjével Forddal, aki valószínűleg túl sokat tud róla. Ezért próbálja megsemmisíteni a naplókat. De remélhetőleg a "The Last Mabelcorn" című epizódban több minden kiderül róla.
2015. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és igen már én is tűkön ülve várom a 2. évad 15. részét.
2015. szept. 3. 16:40
 4/4 anonim válasza:
Mivel ugye Stan-nek van egy testvére, ő a könyv írója, és Bill-el kapcsolatban lehet. Stan, Dipper, Mabel, Soos, és Stan testvére Stanley, az apokalipszist próbálják megakadályozni,(trailerekből kiderülve) egyébként szerintem Bill és Gideon kapcsolatban vannak, és Gideon-nak is köze van az egészhez.
2015. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!