Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy megy a magántanulóság?...

Hogy megy a magántanulóság? FONTOS!

Figyelt kérdés

Gyülölöm a suliba járást.:) Szeretnék magántanuló lenni de nem tudom hogy kérvényezni lehet e simán vagy kell hozzá JÓ indok? Mert az iskolaundoron kívül nincs semmi bajom. És ha már sikerülne elintézni mennyi időnte és hogyan kell vizsgázni?



13/F 7.o


2015. szept. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A szüleidnek kell kérvényeznie az igazgatótól. Meg kell indokolni, az, hogy lusta vagy, senkit nem fog érdekelni.


Én a szüleid helyében biztos, hogy nem járulnék hozzá, nagyon könnyű elkallódni még tehetséges gyerekeknek is otthon, kontroll nélkül (mert számonkérések vannak ám), hát még neked.

2015. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy lusta lehetek akármennyire snkit nem fog érdekelni.:D Lisztérzékeny is vagyok de gondolom az sem fontos. Viszont beilleszkedési problémáim vannak és időpontom van pszihológushoz.
2015. szept. 4. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor most iskolaundorod van, vagy beilleszkedési problémád, vagy lusta vagy? Ne minket akarj meggyőzni erről.


Ha lusta vagy, nem fogsz otthon tanulni, nem érsz el semmilyen eredményeket, és nem fogsz szocializálódni, ezekben biztos vagyok.

Ha komolyan mondtad, hogy beilleszkedési problémáid vannak, és ezért akarod ott hagyni a sulit, akkor minek jársz pszichológushoz? Ha nem leszel közösségbe, akkor nincs értelme a pszichológusnak se.


Én is elmegyek majd az orvoshoz, hogy mogyoró allergiám van, és csináljon vele valamit, de amúgy lényegtelen, mert utálom a mogyorós dolgokat.


A helyedben inkább átgondolnám, hogy mit akarok az élettől, mert ilyen hozzáállással sok jót ne várj.

2015. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindhárom vagyok és ma került szó a magántanulóságról.
2015. szept. 4. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű nem a pszichológus hozta fel a magántanulóságot, hanem te, vagy a szüleid. Ha a szüleid, akkor gratulálok hozzá, hogy ennyire ki van nyalva a segged, üzenem nekik, hogy ha később a fiuk hajléktalan lesz, akkor magukra vessenek.


Ha a te ötleted volt, akkor is ugyanez a helyzet, csak akkor majd később saját magadra vess.


Ha a pszichológus ötlete volt, akkor meg ne járj hozzá, mert nem ért a szakmájához. Nem elkerülni kell a problémákat, hanem megoldani. Ha most szociális gondjaid vannak, amit nem kezelnek, akkor később is az lesz, mert magától nem múlik el. Ahhoz meg hogy kezelni lehessen, kénytelen vagy közösségbe járni.

2015. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szopd ki a p*csáját annak a k*rvának aki téged elvisel. Ki van nyalva a te büdös p*csád nem az én seggem. Menj a francba az irományoddal aztán valakinek dugd a p*csájába bele. Oda dugd be le a p*csájába te g*ci.
2015. szept. 5. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nem csodálom, hogy beilleszkedési gondjaid vannak ilyen stílussal. :D Remélem sosem leszel magántanuló.
2015. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kabbe f***fej.
2015. szept. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!