Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a NAV-nál?

Boh0930 kérdése:

Mit tehetek a NAV-nál?

Figyelt kérdés
16 éves koromban elhagytam az adókártyám a tajkártyámmal együtt a csodálatos józsefvárosi piacon. Amikor betöltöttem a 18. életévem sorban idézések érkeztek a NAV különböző kirendelségeiról tanumeghallgatás céljából. Persze mindig kiderül h vissza élnek az adókártyámmal (számlatömböket vásárolnak). Azóta havi szinten járok be és mutatom az akkori rendőrségi papírjaimat az incidensről. Ma ott tartok h nem birom tovább 22 éves vagyok és 8 hónapos terhes. Megint újabb idézést kaptam h fáradjak be azon a héten amikor szülök felhivtam őket hogy legyenek szivesek kiküldeni a kérdéseiket mert ha a földtöl az égig pattognak akkor sem fogok bemenni. A válasz az volt hogy ha nem szülök az nap menjek ha meg mégis akkor vigyek róla igazolást. Nálam végleg betelt a pohár nem tudom mit tehetnék hogy ennek vége legyen.. Könyörgöm valaki segítsen legalább egy jó tanáccsal! :(

#NAV #adókártya visszaélés
2015. szept. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A NAV jogi osztályát keresd fel! SZEMÉLYESEN! Ha telik rá,ÜGYVÉDDEL!
2015. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ szerencsére megtehetem és bármire hajlandó vagyok a változás érdekében! :)
2015. szept. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!