Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (Többi lent)

Most mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki tavaly a legjobb barátnőm volt.És én úgy döntöttem hogy már nem akarok a barátja lenni. És ebből nagy balhé lett. Aztán egész nyáron nem irtunk egymással,és ma sírt a suliba. Nem tudom pontosan hogy miért sírt, mondták páran hogy azért mert szeretné hogy ki legyünk békülve.Én is szeretnék ki békülni vele, csak úgy hogy ne legjobb barátok legyünk hanem csak barátok. Én nagyon makacs vagyok. Nekem hallanom kell az osztálytársam szájából hogy ki akar békülni. Mert szerintem utál és haragszik. De én nem tudom hogy most hogyan béküljek ki vele.

Hívjam félre és beszéljük meg?

És ezt egyszerűen hogy a fenébe csináljam?!

Túlságosan félek hogy azt mondja hogy:-Én már nem akarok a barátod lenni menj el léccí... Köszi a segítséget előre is :)


2015. szept. 4. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Hát én ilyen sokáig nem szoktam összeveszve lenni senkivel mert utálom ha valaki haragszik rám én csak odamennék hozzá és bocsánatot kérnék és megkérdezném hogy lehetnénk-e ujra barátok ha nemet mond akkor hagyd ott mert te kedves voltál vele bocsánatot kértél szoval en ezt tennem:)
2015. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a jó tanácsot! :)
2015. szept. 5. 11:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!