Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-Liquid-et keresek. Valaki...

E-Liquid-et keresek. Valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés
Helló. E-liquid-et keresek mely rengeteg embernek bejön és remélem nekem is befog :) Nikotin mentes 2ml-es e-liquid kéne :) A dohány, alkohol, ital ízek nem kellenek szerintem. Próbáltam már a vörös marlboro ízűt mojito-sat is wishkey-t is, és nem jöttek be :/ Leginkább lágyabb ízeket keresnék mint pl. a banános vagy epres. Mentolosat mindenképp beszerzek, még valami "meleg" ízt keresnék. Ami jó megfázásra, torokfájásra, lázra stb. Erre már volt egy példa, a fahéjas almás. Azt én már túlszívogattam, lassan már undorodok tőle :D Tehát röviden egy lágyabb melegérzetű ízt keresek, a felsoroltakon kívül, melyek nek(ed)tek tetsz(het)ik :) :DD Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 5. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kókusz, nutella és ezek keveréke a kedvencem, de a virginia dohány is finom, nem olyan, mint a többi dohányíz.

Persze mindenki mást kedvel :)


Erről az oldalról már rendeltem:

[link]


Erről még nem rendeltem, de itt is árusítanak mintákat:

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél köszönöm :)
2015. szept. 7. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!