Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért vesztett ez a fogadás,...

Mért vesztett ez a fogadás, valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Adott A és B csapat( A hazai, B vendég), B csapat vezet 0-6 ra félidőben.Ázsiai hendikeppel fogadtam(bet365) a B csapatra -2.5-3.0 fogadással.A végeredmény 0-6 lett.Ez a fogadás elméletileg vesztett.De 6 gólos küömbséggel nyert a B csapat, szóval ennek a fogadásnak nyernie kellet volna nem?

Itt egy kép a fogadásról: [link]


Kérem valaki ssegítene, hogy mért vesszített ez a fogadás? Sürgős lenne.



#fogadás #bet365 #Ázsiai hendikepp
2015. szept. 6. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Példa egy dupla ázsiai hendikep egyszeri fogadásainak kiszámítására.


A dupla ázsiai hendikepre (-1.5,-2) (szorzó 2,00) feltett 100 € két részre oszlik: €50 az (-1,5) hendikepre 2,00 szorzóval, és 50 € a (-2) hendikepre 2,00 szorzóval.


Ha csapata három vagy több góllal nyer, akkor a fogadás mindkét fele nyer, és a kifizetendő összeg kiszámítása a következőképpen történik:

Hendikep (-1.5): €50 х 2,00 = 100 €

(-2) hendikep: €50 х 2,00 = 100 €

Így a fogadásra kifizetett nyeremény 200 € lesz, ez pedig 100 € hasznot eredményez.

Ha csapata két góllal nyer, akkor a fogadás nyereményének kiszámítása a következőképpen történik:

Hendikep (-1.5): €50 х 2,00 = 100 € (nyer)

(-2) hendikep: €50 х 1,00 = 50 € (döntetlen hendikeppel – visszafizetjük a tétet)

A fogadás teljes nyereménye így 150 €, ami 50 € haszonnak felel meg.

Ha a csapata csak egy góllal nyer, akkor a fogadás mindkét fele veszít.


Ezt a példát találttam egy oldalon, az én esetemben 4 góllal kellet nyernie a csapatnak ami meg is történt.Mit gondolok rosszul? Valaki segítsen létszives!!!!

2015. szept. 6. 11:32
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rájöttem mért nem nyert.
2015. szept. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!