Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összefüggésben lehet az, hogy...

Összefüggésben lehet az, hogy undorodom az alkoholtól, hogy egyszer nagyon berúgtam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Még az év elején nagyon berúgtam egy buliban. Olyannyira, hogy nem tudtam megállni a lábamon, de mindennel tisztában voltam. Szerintem valami lehetett az italomban, mert nem ittam sokat és egyik pillanatról a másikra történt a berúgás -hozzáteszem először életemben. Ezóta undorodom az alkoholtól. Már a szagát sem bírom, az ízétől meg egyenesen hányingerem van. Összefüggésben lehet azzal ez az undor azzal, hogy berúgtam? Mert sok ember berúg, van macskajaj meg minden, és ugyanúgy tud inni utána. A szervezetemet Ennyire megviselte volna?
2015. szept. 6. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összefüggésben van. Sokan undorodnak meg az alkoholtól egyetlen berúgás után is (bár, inkább az okozott hányinger érzésének emléke miatt). Még akkor is, ha előtte többször is sikerült már berúgnia az illetőnek.
2015. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen igen.
2015. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én a whiskey-ket rühellem szilveszter óta.akkor olyan állapotban voltam tőle,hogy elindultam(feltettek)buszra éjjel 1-kor,és reggel 7-re értem valahogy haza(5km-es út kb).

azóta a whiskey szagától is hányingerem lesz,de pl vodkából vedelhetek bármennyit :D

2015. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!