Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menekülthelyzet miatt el...

Menekülthelyzet miatt el merjünk indulni Szabadkára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennénk vásárolni Szabadkára, szombaton vagy jövő pénteken. Meg mondom őszintén eszembe se jutott a menekülthelyzet, de többen mondták, és elbizonytalanodtam.

Röszkénél lépnénk át a határt. Aki tudja segítsen! Mi van arra, mi a helyzet a határnál, mire számíthatunk? Biztonságos és merjünk elindulni?

Köszönöm


2015. szept. 7. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabadkai lakos vagyok,siman atjohettek nincs semmi gaz. Csomo menekult van a kozpont koruli parkokban,a buszpalyaudva es vasutallomas elott de nem csinalnak problemat es raadasul az ocskapiac (ahova gondolom mennetek) a varos peremen van a masik iranyban...ott szerintem menekulteket latni sem fogtok. Helyetekben tompanal jonnek at,mert ezek az autopalyan jarnak gyalog es le szokott lenni zarva,azzal lehet megszivnatok. Valamint egyebkent is kevesebb a varakozas a tompai atkelon! Parkolodijjat fizessetek be kotelezoen a piac korul,es vigyazzatok a zsebesekkel!!
2015. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Tompán gondolkodtunk, akkor megerősítettél!

Köszönöm még egyszer!

2015. szept. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!