Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ebayen most rendeltem...

Az Ebayen most rendeltem először, és egy rendelés gyorsan megjön?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Nemigazán. Oda van ìrva az ár alá hogy mikor fog megérkezbi. Ajánlani tudom hogy az ebay egy bisztonságos oldal. Nagyon sok mindent rendelünk onnan. A szállítás kicsikét lassú. De megéri várni!
2015. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az eBay nem egy bolt.

Egy online piacter, ahol eladok MILLIOI aruljak a portekajukat. Van olyan elado aki a melletted levo faluban lakik es ugy eBayezik es van olyan elado aki a vilag masik felen lakik es ugy eBayezik.


A "gyorsan megjön" nyilvan attol fugg kitol rendelsz.


De tudod a gugli neked is INGYENES, miert nem hasznalod? Beirod, hogy "ebay hasznalat" es eszmeletlen mennyi hasznos, szines kepekkel ellatott talaltot fog mutatni amik segitsegevel megerted, hogy mi az az eBay es hogyan mukodik!

2015. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!