Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bele gondoltatoknmár? (Cameron...

Bele gondoltatoknmár? (Cameron Boyce)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk Cameron Boyce a bátyátok lenne akkor mi lenne a reakciótok? Mi lenne az elsö kérdésetek és kérésetek?

2015. szept. 9. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Én abba bele sem merek gondolni, mennyire értelmes ez a kérdés. Ha testvérem lenne, akkor ugyanazokat kérdezném, amit az ismeretlen testvértől is.

Mondjuk, ha te lennél a testvérem, megkérdezném, miért nem tanulsz meg helyesen írni.

Nem tudom ki ez a Cameron Boyce, de ha van testvére, akkor az annak családtag, s nem Cameron Boyce.

2015. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1-sö válaszíró! Ha nem tudod ki az a Cameron Bojce akkor ne írj a kérdés alá.egyébként meg ha a családfa 1 részen össze lenne kapcsolva és hozzánk kerülne 1. reakcióm az lenne h milyen beképzelt.az elsö kérdésem az lenne h meg tud e tanítani táncolni
2015. szept. 19. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Az teljesen érdektelen, ki az illető. Bárki más ismert embert írhattál volna. Ha az neked testvéred, akkor az neked a testvéred, s nem híresség. Így értelmetlen az, amit kérdezel. Nem véletlen, hogy tíz nap alatt senki nem írt neked semmit rajtam kívül.
2015. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell így felkapni a vizet! Én nem rég néztem meg a nagyfiúk 2 -öt és elgondolkodtam azon h milyen lehet Becki-nek hogy Katsie (cameron boyce) a filmben a bátja.én is ember vagyok vagyis ,, gondolkodom tehát vagyok"és ezért nem szólhat le senki mivel akkor én is megtehetném ugyan ezt bárkivel.szóval értelmes válaszokat kérek.
2015. szept. 20. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés így tényleg értelmetlen. Ha másképp fogalmaznád meg vagy nemtudom... Ha van testvéred akkor belegondolhatsz, hogy tőle miket kérdezel. Mi az, hogy a reakcióm? Ha a testvérem lenne akkor nem lenne reakcióm rá. Nem egyik csapásról a másikra lesz a testvérem ugye? De az, hogy szerinted Cameron Boyce beképzelt az csak a véleményed, meg, higy meg akarsz tőle tanulni táncolni, mert amúgy tényleg jól táncol :D. De a kérdés így inkább az, hogy: "Ti mit gondoltok Cameron Boyce-ról?". És akkor erre lehetne írni.
2015. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jólvan.értem.szóval a gyakori kérdések-en nem szabad kérdezni.akkor gondolom gondolkodni sem szabad.én csak elképzeltem.és nem úgy gondoltam h mindig is a testvérem lenne hanem ha most kerülne ide.akkor senki sem tud úgy gondolni rá mint egy normális testvérre.de ha zavar titeket h írok akkor ne válaszoljatok!
2015. szept. 26. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, félre érted :D. Ha egyszer csak hozzám kerülne annak már több értelme van. Az, hogy a testvéred egy kicsit félreérthető. És, hogy mostmár a kérdésedre válaszoljak, ha megismerkedhetnék Cameron Boyce-val örülnék :D.
2015. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végre egy normális komment.te legalább válaszoltál.boccs h a kérdést bután fogalmaztam meg.
2015. szept. 27. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Végre egy olyan választ kaptál, amelyik a buta kérdésre hasonlóan bután felel. A többiek voltak a rendes válaszok, nem az, amit megdicsérsz.

Ha bárki híresség a családtagod, akkor az a családtagod és nem híresség a számodra. Ismered, tudod a szokásait, gyengéid, erősségeit, hogy pukizni szokott, meg folyik a nyála stb.

2015. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
64%
Az hogy vegye el a szüzességem köszi
2018. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!