Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Németek örülnek a menekültek...

Becixxx kérdése:

A Németek örülnek a menekülteknek - állítólag kuncsorgó szeretettel fogadják őket és segítséget várnak tőlük a népszaporulatban. Müchenben legalábbis ez a helyzet. A Híradó bemondta. Mi miért vagyunk ilyen ellentmondásosak ezen a téren?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahány szennycsatorna és szennyportál annyi féle álhír terjeng...


Németország valóban 'várja' a menekülteket, de CSAK akkor, ha mi mindet regisztráljuk és papírokat adunk nekik...


Itt szívesen átküldenénk az összes menekültet, de papírok nélkül visszaküldik őket, ők viszont nem hajlandóak papírokat csináltatni.


Persze ezeken kívüól rengeteg dolog is közre játszik, de nem arról van szó, hogy mi nem akarunk mit tenni, sokkal inkább arról, hogy nem tudunk (és sajnos ezért nem is nagyon próbálkozunk tovább)

2015. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam, hogy a Németeknek lelkifurdalása van a 70 évvel ezelőtti dolgok miatt (holokauszt, nácizmus...stb) és ezért akarják színesíteni a nemzetüket.

Azt hangoztatták, hogy egy szűk neonáci csoport az, aki tüntet a menekültek ellen.

2015. szept. 10. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor őrültek de nekik több már nem kell . ezt is a tvben hallottam ,hogy már ők se akarnak emereket. Mi azért vagyunk ellentmondásosak mert elvileg vannak terroristák , nem dolgozni jönnek ide rongálnak , bántalmaznak embreket . És incs annyimunka ahányan vannak vagy azok olyan munkk amik nem nekik valo (kell hozzá magyar nyev ,egyetem diploma ) és zerintem akkor mr a magyar utcn élöket i segithetnének így mert nekik sincs tthonuk
2015. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Béci, te most trollkodsz, vagy tényleg ilyen retardált vagy? :D

Egyrészt nem kérnek ők sem a menekültekből, mert tudják jól, milyenek (és már neki álltak parádézni, hogy mi ez a szállás, jaj, nem 5 csillagos hotel ingyér). Másrészt semmi baj nincs a népszaporulattal. Se itt, se németországban.

Harmadrészt nem volt holokamu. Nesze, dolgozd fel a tényeket.

2015. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Híradóban nem ezt mondták, amit Te írsz, kedves legutóbbi. Hanem pontosan, amit én állítok ! Úgyhogy jó nekik, hogy színesednek és sokasodnak. Kapnak ott mindent a bevándorlót. Még kolbászt is ! (Persze csak pulykakolbászt... Hisz tudnod kell, hogy nem esznek sertést... és még sokminden mást sem favorizálnak...) De ami szem-szájnak ingere, terítenek nekik,

csak úgy roskad az asztal tőle !

2015. szept. 11. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már sok helyen írják hogy Németország se jó nekik . És kaphatnak bármit nálunk is eldobálták a kenyeret és a Pick szalámit pedig az nem épp a legolcsóbb .Ja és nem beszélve arról hogy ők jobb kaját kaptak mint a kórházba lévő betegek akik fizettek érte .Ők leállították több helyen a vasút és autó közlekedést . Ha kaptak ételt eldobálták .Szétszedték a vasúti kocsikat amibe szállították őket, én már utaztam olyanba amibe feltehetőleg ők is . tutod hogy nézett ki ? Az üléspárnát alig tartotta valami a keretébe . Németország egyébként is a munkás hiány miatt fogadja be őket .
2015. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Biztosíthatlak hogy az emberek 95%a itt sem akarja őket befogadni,ès sajnos az orszàgunk így is tùl színes.egyszerüen nem akarunk több ingyenèlőt eltartani.Mo on is van ^kisebbsèg^! Ti befogadnàtok mèg 800.000db ot?
2015. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!