Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a szemüvegem? Tönkremegy ha víz éri?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a buta kérdésért, aggódok nagyon. Első szemüvegem és meguntam ezt a speciális szemüvegtörlőt mert maszatos marad tőle ezért inkább langyos vízbe tettem szappant

És wc papírt rendesen bevizeztem és ezzel kezdtem el a lencsét törölgetni, most hagyom száradni. Tönkremehet emiatt? Tényleg neharagudjatok, nagyon kezdő vagyok ebben a szemüveges dologban és nemtudom mit csináljak.



2015. szept. 10. 20:19
 1/3 Mesicicus válasza:
Most olvasd egy profi válaszát:semmi baja nem lesz a víztől én ha csak tehetem azzal mosom egyébként ha nincs nálam a törlőm akkor durvább anyagokkal is meg szoktam törölni hidd el semmi baja nem lesz...strapabíróbb mint gondolod!!!
2015. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyomj egy kis folyékony szappant vagy mosogatószert a lencse mindkét oldalára, mutató- és hüvelykujjaddal dörzsöld meg, folyó víz alatt alaposan öblítsd le, majd papírtörlővel (zsepi, wc papír is jó) töröld szárazra. Tádáám :) :)
2015. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm:D
2015. szept. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!