Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzek így Leonardo...

Miért érzek így Leonardo DiCaprioval?

Figyelt kérdés
Szóval, nemrég megnéztem a Kosaras naplóját (ez az első film amit láttam DiCapriotól) és azóta nem tudom kiverni Leonardo DiCapriot a fejemből. Megnéztem az ÖSSZES filmjét, és folyton ő jár az eszembe, a körülöttem élőket pedig azzal idegesítem, hogy csak Róla tudok beszélni. Mindig nézem, épp ki a barátnője, mit csinál meg tudjátok, mindent amit csak tudni lehet róla. Jóérzéssel tölt el ahogy a filmjeit nézem, vagy képeket, pl a huszon éves énjéről. Miért érzek így iránta? Mi ez? Megőrültem?:D

2015. szept. 13. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ez normális, minden tinilány belezúg mindenféle celebbe, színészbe, stb stb, te a jobbik eset vagy, te nem bieberért vagy oda annyira.


Nem őrültél meg, ez normális.

Majd kinövöd, mikor felnőttél vicces lesz visszagondolni, hogy miket is hitél most :)

2015. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez normális.Mindenkinek más a stílusa és van akinek (nekem is) Leo a kedvence, és talán azt érzed,hogy megőrültél de nem.Ugyanez volt kb. egy hete nálam is :D Szerintem nincs olyan lány aki a lelke mélyén nem rajongana Leonardo DiCaprio-ért.Plusz olyan arca van ami nagyon ritka és beleég az ember agyába (úgy értem,hogy mindenki emlékszik rá).

Nem akarlak elszomorítani,de ha neked ebből eleged van,akkor gondolj arra,hogy Leo már eléggé megváltozott a Titanic-os idők óta.Szóval ez csak egy pár napig, hétig (max.1-2 hétig) fog tartani.Nyugi.

2015. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy cipőben járunk! Ez normális, én 14 vagyok, de már vagy egy éve rajongok Dicaprio ért! Kíváncsi vagyok vajon meddig fog tartani...
2020. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!