Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős->Alíz Csodaországban...

Sürgős->Alíz Csodaországban vagy Komfortos mennyország?

Figyelt kérdés

megyünk moziba és ez a két film között vacillálok. Esetleg látta valaki valamelyiket? Melyikre érdemes beülni? :)

Köszii


2010. márc. 13. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Alice-t láttam.Édes film,van mögöttes mondanivalója is csak gondolkozni kell rajta.

Lehet rajta nevetni is.

Nem érte meg az egészet 3D-ben megcsinálni,de amúgy szép a látványvilága.Johnny Depp nekem is nem annyira jött be,de azért megérte megnézni.A másik filmet nem ismerem.

2010. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Alízra szavazok :)) Láttam. Nagyon jó.
2010. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Alice csodaosrzságbant láttam 3D ben. nem imax, csak sima 3d. a film maga szerintem felejthető, de nekem a mese sem tetszett különösebben. szeirntem nem rossz a 3d-je, anélkül mondjuk szerintem értelmetlen megnézni. az dobott rajta sokat. aranyos, kedves, jó élmény volt, de mint mondtam, nem az év filmje.
2010. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Itt van a Komfortos mennyország trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=ikUWKi0W5_g

2010. márc. 13. 08:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az Alízt már régóta várom, aztán most megláttam a Komfortos mennyország előzetesét és megtetszett a mondanivalója. Alíz pedig látványban érdekelne.
2010. márc. 13. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a komfortos mennyország jobb.

Sokan azért mondják hogy nem mert nem látták, és a magyar címéből vmi tök unalmas szar jut eszedbe.

2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

KOMFORTOS MENNYORSZÁG!!!

habár kinek ez tetszik, kinek az...

nekem nagyon tettszett a film!

2010. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!