Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kimenni romániába?

Hogyan tudnék kimenni romániába?

Figyelt kérdés
Pontosan honnan és mikor indul a vonat, mennyibe kerül a jegy, Csíkszeredára szeretnék eljutni. Kell-e útlevél hozzá? Kiskorú vagyok, úgy is felengednek a vonatra? Kioktatást nem kérek, előre is köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ha kioktatast nem kersz, akkor tudsz mindent magadtol is, nem?


google a te baratod is. [link]

2015. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nincs direkt vonat Bp es Csik kozott. Bp-rol el kell menj Brassoba, onnan egy masik vonattal (vagy busszal) Csikba. A brassoi vonat a Keletirol indul, valamikor reggel. Nezd meg a menetrendet. Nem kell utlevel. Kiskorukent is mehetsz, de jo, ha van egy szuloi jovahagyas (jegyzonel kell kesziteni).
2015. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oke h google a baratom de nem ertettem belole semmit. Akkor a szuloi jovahagyas sem kötelező?
2015. szept. 14. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyar allampolgarnak nem kotelezo, de ajanlott!


Roman allampolgarnak kotelezo!

2015. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2015. szept. 15. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:

ha meg aktualis a kerdes akkor 2lehetoseg van: vonat, Bp. - Brasso jarat, athalad Csikszeredan is,

vagy busz, az Open world es a Csavargo is Csikba hoz, joval olcsobban mint a vonat.

tavaly a busz 8 ezer mig a vonat 13 ezerbe kerult.

2015. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom, hogy aktuális-e, de azért köszönöm!! :)
2015. szept. 20. 04:09
 8/8 anonim válasza:
na ide juttál?:)
2015. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!