Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ir ram mit tegyek?

Nem ir ram mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Megismerkedtem egy fiuval nemregiben facebookon es talalkoztunk is (mikor elkoszont megelolet es megpuszilt) de 2 napja osszevesztunk es azota nem ir ram...mit tegyek? Lehet h talalt jobbat? Kerlek segitsetek! 13/L

2015. szept. 14. 21:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Megölelt*
2015. szept. 14. 21:56
 2/2 anonim válasza:

Szia. :)

Nem írtál túl sok részletet, de gondold át újra, hogy mikén tekinthet rád igazából. Csak barátként, vagy esetleg több is annál. A barátok is szoktak puszit adni egymásnak, és meg is szokták ölelni egymást. Én nem voltam ott, nyilván lehettek egyértelmű jelek mindkét variációra, de azt neked kell eldöntened.

A másik amit tanácsolni tudok, hogy 13 évesen még ne ess depresszióba egy srác miatt. Jó ez talán egy kicsit túlzás, de semmiképpen ne rontsa el hónapokon keresztül a kedvedet egy ilyen eset. Írd le neki, mit gondolsz, esetleg, hogy hiányzik neked, és ne félj bocsánatot kérni, még akkor is, ha esetleg neked volt igazad abban a vitában. Így lehet, hogy újra találkozhatnátok. :)

Viszont ezekkel a facebookos megismerkedésekkel nagyon vigyázz!Nem kell rögtön mindenről és mindenkiről rosszat feltételezni, de azért jót sem. Ha egyébként egy ismerősöd ismerőse, akkor semmi ilyen nincs valószínűleg, de ha egy vadidegen ír rád, akkor jobb, ha vigyázol. Ezt csak úgy a jövőre nézve mondom, mint jótanács.

2015. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!