Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le lehet valakit tiltani...

Le lehet valakit tiltani Facebookon úgy, hogy ne jelölhessen be ismerősnek?

Figyelt kérdés
Van egy személyt, akit egyszer bejelöltem, volt egy tucat közös ismerősünk is (egyébként egy volt gimis osztálytársam, szóval ismertük is egymást személyesen). De nem fogadta el, azóta pedig egyáltalán ki se adja azt az opciót, hogy megint bejelöljem, míg más ismerősömnek (akinek még közös ismerőse sincs vele) ott van. Ez automatikus, hogy a rendszer ilyenkor "letilt" róla, van ezt be lehet valahol állítani?

2015. szept. 15. 03:39
 1/6 anonim válasza:
Menny az adatlapjára és ott ahol a neve van abban a sorban fogol látni három drb pontot. Azt ha kinyitod ott lessz hogy TILTÁS rámégy a többit meg már tudni fogod...
2015. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, valamit félreértettél. Nem akarom tiltani őt. Csak nem értem, miért nem tudom ismerősnek jelölni, ha mindenki más igen. Egyedül az üzenetírás van ott a neve mellett meg a blokkolás.
2015. szept. 16. 01:08
 3/6 anonim válasza:
Ilyen nalam is volt. Remelem valaszol ra valaki, aki a kerdest is erti, mert engem is erdekelne.
2016. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Az a helyzet hogy van egy ember Facebookon, akivel nem vagyok beszélő viszonyban, nem ismerjük egymást, nem vesztünk össze meg ilyenek csak egy suliba járunk és látásból ismerem. A Facebook a privacy résznél 2 opciót ajánl ha megnézed, 1. Mindenki bejelölhessen, 2. Ismerősök ismerősei. Na de én az ismerősök ismerősei kategóriába vagyok, és mégsem jelölhetem be. Illetve most van valaki aki letiltott egy időre, de miután feloldott ujra bejelölhettem, megtettem, de nem jelölt vissza. Aztán ma nézem, és be sem jelölhetem. Pedig van több mint 100 közös ismerősünk...ez hogyan lehet?
2016. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stordy válasza:

Szóval jól értem, az merült fel kérdésként, hogy egy ismerőst nem tudsz bejelölni, csak üzenetet küldeni? Ennek csak 1 oka lehet:

1. Lehet hogy úgy állította be magát a facebookon a beállítáaokon belül az adatvédelmen (lehet hogy itt, nemtudom) belül azt az opciót, hogy csak az ismerősök ismerősei jelölhessék be, mint ismerőst.

Hasonló helyzetben voltam én is, amikor valakinek tetszettem Twoon, aztán megtaláltam facebookon, bejelöltem, de pár nap múlva nem tudtam már bejelölni, de lehet csak szimplán letiltott.

Ahhoz, hogy valaki ne találjon mdg téged a facebookon, ahhoz a beállításokon belül a tiltás opciónál beírod annak a nevét, akit nem akarsz, hogy megtaláljon, magyarán szólva láthatatlanná válsz számára, feltéve, ha eddig nem beszélgettél vele korábban, mert akkor látni fogja, hogy letiltottad.

2017. aug. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stordy válasza:

Szóval jól értem, az merült fel kérdésként, hogy egy ismerőst nem tudsz bejelölni, csak üzenetet küldeni? Ennek csak 1 oka lehet:

1. Lehet hogy úgy állította be magát a facebookon a beállítáaokon belül az adatvédelmen (lehet hogy itt, nemtudom) belül azt az opciót, hogy csak az ismerősök ismerősei jelölhessék be, mint ismerőst.

Hasonló helyzetben voltam én is, amikor valakinek tetszettem Twoon, aztán megtaláltam facebookon, bejelöltem, de pár nap múlva nem tudtam már bejelölni, de lehet csak szimplán letiltott.

Ahhoz, hogy valaki ne találjon meg téged a facebookon, ahhoz a beállításokon belül a tiltás opciónál beírod annak a nevét, akit nem akarsz, hogy megtaláljon, magyarán szólva láthatatlanná válsz számára, feltéve, ha eddig nem beszélgettél vele korábban, mert akkor látni fogja, hogy letiltottad.

2017. aug. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!