Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos! Zoo Tycoon 1 complete...

Fontos! Zoo Tycoon 1 complete collection probléma? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. húsz éves volt az állat kert (a játékba mért időben szerint) és egyszer csak lefagyott. Mikor újraindítottam az állataim eltűntek,


de a ketrecük ott volt. Mikor újraindítottam újra pacheltem,ugyan ez volt a probléma. Létszíves segítsetek!



#probléma #fontos #Zoo Tycoon 1
2015. szept. 17. 07:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyire szeretem azt a játékot! :D


De sajnos nem tudok segíteni. Ilyen hibák elő-előfordulnak a játékban. :( Nekem például az egyik állatkert (pedig nem is volt túlzsúfolt, egész kicsi volt) elkezdett eszméletlenül szaggatni, amikor "vándoroltam" benne a kifutók között a nézetben. Próbáltam törölni belőle mindent egyesével, de a probléma nem oldódott meg.


Csak azt tudod csinálni, hogy mindig új mentést készítesz, és ha gond van, visszatöltöd az eggyel régebbit.

2015. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!