Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2017-ben tényleg egy hatalmas...

2017-ben tényleg egy hatalmas aszteorid csapodik a földbe?

Figyelt kérdés

Ugy hallotam hogy ez igaz!

Vagy csak nagyon közel jön a földhöz? Vagy becsapodig? Most melyik?!! És az aszteoridát meglehet semmisiteni,ugy hogy mielött becsapodna? Ha igen akkor hogyan? Én nagyon félek! Hogyha ez igaz akkor nem tudom mit csinálok! Köszi a válaszokat!


2015. szept. 17. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam épp most hogy elhalad a föld mellet és kicsi az esélye hogy becsapodik vagy biztos hogy becsapodik vagy csak elhalad?
2015. szept. 17. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
fel fog robbanni a föld és vége lesz a szenvedésnek
2015. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
igaz.sajnos a Föld tömegvonzása hatni fog rá és úgy járunk mint a dínók.hiába robbantjuk fel mert sok nagyobb darabra esik és ugyanúgy elpusztít mindent.
2015. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog becsapódni, mert 2015 szeptemberében vége lesz a világnak. Én is nagyon félek, hogy túl sok a buta ember.
2015. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De azt irták hogy csak a föld mellet megy el az aszteorida vagy mi.

Mindig azt irják hogy vége lesz a világnak de aztán mégse 2012 decemberében is azt monták 100 százalékosan biztosak voltak benne de mégsem történt meg.

Ja most biztos azt állitják hogy ez más.

2015. szept. 17. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
"És az aszteoridát meglehet semmisiteni,ugy hogy mielött becsapodna?" - meg, de minek? A becsapódáskor úgyis szétesik majd.
2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Blasting News > Hír > 2015 > 04 > A Földet fenyegeti egy aszteroida: találkozás 2017-ben


15 április 2015

EDAT Követés A Földet fenyegeti egy aszteroida: találkozás 2017-ben 2017 őszén aszteroida találhatja telibe a Földet... Bolygónkat meteorveszély fenyegeti. Ismét közeledik a világvége? Ismét közeledik a világvége?

HIRDETÉSEK

Egy amerikai obszervatórium számításai szerint, 2017 őszén nagy eséllyel eltalálja a Földet egy aszteroida. Kétszerese annak a sziklának, ami 2013 februárjában robbant fel az oroszországi Cseljabniszk felett. Ami nagyjából 17 méter átmérőjű volt. Robbanás ereje húszszorosa volt a hirosimai atombombáénak. Több mint ezer ember került kórházba. Eltudjuk nagyjából képzelni, mekkora lehet a kétszerese. Óriási felfordulást fog okozni a becsapódás.


Képtalálat a következőre: „aszteroida becsapódása”


Egymillió az esélye annak, hogy a 40 méter átmérőjű aszteroida két év múlva eltalálja a Földet. Mérések szerint 2017 októberében éri el bolygónkat. A Texasi Egyetem McDonald Obszervatóriumában dolgozó magyar csillagász dr. Györgyey-Ries Judit hívta fel a figyelmet a száguldó aszteroidára. A csillagász szerint az égitest becsapódásának a hatása attól is fűgg, hol ér földet, de mindenképpen látványos lesz. Hatalmas káoszt okozhat. A aszteroida a 2012 TC4 nevet kapta.


Kétségtelen, hogy nagy veszélyben vagyunk. Elpusztulhat a Föld egy meteor becsapódása után? A statisztika szerint történt ütközés a múltban. Két választási lehetőségünk van. Nem teszünk semmit, vagy mindent megpróbálunk a becsapódás elhárítására. Egyes hírek szerint a fejlettebb országok rendelkeznek megfelelő hatású nukleáris arzenállal, amely képes lehet még időben megsemmisíteni az aszteroidát. Vagy legalábbis apróra zúzni.


Mikor a meteor a Föld közelébe ér, nagy erejű földrengést tapasztalhatunk. Becsapódás helyszínétől terjed a rengés, ami ekkor még nem következett be. Az egész bolygón elterjed a rengés, mivel megbolygatja a Föld tömegvonzásának egyensúlyát. Légkörbe érve felizzik, olyan fényt és hőt sugároz mindenfelé, mintha a Merkur napos oldalára költözne a környék. Ha szerencsénk van, az aszteroida lepattan a légkőr felső rétegéről, és másfelé veszi az irányt. Ha nincs, még a becsapódás előtt az ütközési terület közvetlen környezetében, ami lehet több ezer kilométeres sugarú körben minden élőlény elpusztul. Atmoszféra felkavarodik, pusztító szélviharok söpörnek végig az adott kontinensen, és további földrengések. Reméljük az első lehetőség fog bekövetkezni, jobb lenne ha a tudósok tévednének.

Ezt bemásoltam!

Ez most nem vicc!!!! :(

Ez is kamu mint a többi ??? Vagy ez most tényleg igaz? Nekem nagyon úgy tűnik h igaz! Ti mit gondoltok ? Segítsetek már nagyon félek!!!

2016. aug. 5. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!