Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2015 Szeppember 22-28 án...

2015 Szeppember 22-28 án világ vége lesz?

Figyelt kérdés

Aszteorida becsapodást irnak hogy ez fogja elpusztitani a földet! Ez igaz? Én már nagyon elhittem és még mindig félek! De ha aszteorida pecsapodás készülne akkor lenne már valamilyen jele,hogy becsapodig???. Valami változás?

Már csak már csak 3 nap van vissza addig is valami hogy tényleg de tényleg most igaz normális válaszokat ami valolyában az igazság hogy becsapodig az aszteorida vagy csak elhalad a föld mellett???? Mert mindenhol a neten azt irják hogy becsapodig! De nem csak 2015 ben hanem 2017, 2029,2036 ezeket irják.most akkor becsapodig vagy nem?? Köszi a válaszokat


2015. szept. 19. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Több száz ilyen "jóslat" volt eddig is, és egyszer sem következett be.

Ha lenne ilyen, akkor tudnál róla mert írnak róla az újságok és bemondják a híradóban. Egy facebook-megosztás nem elég hiteles forrás, sőt rengeteg a csúsztatás, torzítás és direkt figyelemfelkeltő/ijesztő/megdöbbentő/kíváncsiságot kihasználó tartalom, hogy rákattints oldalakra, ott reklámot nézz és pénzt csinálj másoknak.


Ha vannak ismerőseid akik minden szemetet megosztanak, töröld őket.

2015. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Vagy ha beis csapodna de nem pont magyarországra,hanem másik földrészre egy aszteorida akkor csak az semmisülne meg vagy az egész emberiség föld elpusztulna?. Mert létezik hogy egy aszteorida becsapodik! De hogy a földet elpusztisa? Lehetséges? Vagy kizárt??
2015. szept. 19. 19:22
 3/22 anonim ***** válasza:

Igen, világvége lesz 2015 szeptember 22-én és 28-án is. Ez utóbbi a biztonság kedvéért, hogy ha valamiért az első elmaradna.


Direkt ezért két aszterolyida is tart a Föld felé, és mint nagyon bölcsen rávilágítottál, már van előlyele is. Mind a NASA-nak, mind az ESA-nak (European Space Agency) megküldték az aszterolyidák a várható becsapódás helyét és idelyét. Azonban a várható pánik elkerülése végett ezt elhallgatlyák...

2015. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De nem facebookon láttam hanem megtudtam hogy lesz és utána néztem a neten ott irják ezt
2015. szept. 19. 19:25
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor vége lesz a világnak????? 2015 ben?
2015. szept. 19. 19:27
 6/22 anonim válasza:
Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, viszont ha mégis, akkor megérdeklődném a korodat (remélem nem veszed sértésnek). Amúgy természetesen minden időpont nem igaz, több aszteroida is lesz, hogy senki se maradjon ki a jóból.
2015. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Üdv az interneten, ezek szerint te még sosem futottál bele kamu tartalomba, és mindent amit írnak az igaz.

Igazából nem is szeretnék feleslegesen érvelni, mert te vakon hiszel egy álhírben, vagy trollkodsz, és egyiknek sincs értelme hogy itt szaporítsák rá a szót.

Majd elmúlik ez a dátum is, és jön száz másik amin lehet megint rettegni.

2015. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. De még mindig nem tudom hogy becsapodik e valojában.
2015. szept. 19. 19:32
 9/22 anonim ***** válasza:

Be fog, ne izgully. Ha az első el is hibázza, a második biztos nem.


Úgyhogy gyorsan intézd el a sürgős tennivalóidat, mert már nincs sok idő!

2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolso remélem ezt viccnek szándat!?!!
2015. szept. 19. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!