Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gitár jobb?

Melyik gitár jobb?

Figyelt kérdés

eddig egy sleeper solo gitárom volt 2 dupla hangszedővel 3 potival (erről a márkáról csak a tapasztalataim vannak semmi más infom)


viszont most kaptam egy lehetőséget hogy egy az egyben el cserélhetem egy c.giant solo gitárra ezen is 2 dupla hangszedő van de 4 poti külön lehet a két hangszedő hangját állítani erről a márkáról azt írták hogy az árához képest egész jó és hogy az aldi forgalmazza ezeket



szerintetek?



2015. szept. 20. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ALDI forgalmazza??? Messziről elkerülni! Tesco, Auchan, Aldi, Ikea meg f* szom tudja még milyen hypermarketekben hangszert ne. Ezek még kezdésre sem jók...
2015. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még otthon, szobagitározásra sem jók ezek.
2015. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy hány poti van rajta, minőség szempontjából semmit nem jelent. Hipermarketes hangszereket amúgy is érdemes messziről kerülni.
2015. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt szerencsém, vagyis inkább szerencsétlenségem ilyen márkájú gitárhoz. Csere útján került hozzám, de gyorsan el is passzoltam. Kényelmetélen is volt a hangja sem volt az igazi. Ha a sajátoddal nincs különösebb problémád, inkább tartsd meg és várj egy jobb lehetőségre.
2015. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!