Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor van a születés napod?

Mikor van a születés napod?

Figyelt kérdés
Nem nap hanem a hónap érdekel,és az hogy örülsz e /optimálisnak érzed e,hogy akkor van amikor van?

2015. szept. 20. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:

Nekem áprilisban van,de túl közel névnapomhoz,így előre kell gondolkodnom,hogy olyan ajit kérjek amit nyáron,vagy télen tudok használni.és túl "centralizált" mert egy hónapon belül vannak.

e mindent össze vetve örülök neki hogy akkor születtem amikor.

2015. szept. 20. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:

De jó eggyeseknek :D


Én névnapra soha egy felköszöntést, vagy ajándékot nem kaptam.


Júniusban születtem, rühellem a meleget, de tetszik az időpont, mert így tökéletesen az év közepén van.


Ajándékokkal soha nem voltam elhalmozva, tehát max 1-2 ezer forint és ennyi (ezt évente kétszer, szülinapra és karácsonyra)

De ha el lennék halmozva akor is tökéletes lenne, mert ugye év közepén van, tehát karácsonnyal meg névnappal sem ütközne, jóformán semmivel.

2015. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sem búvár cucc,és si felszerelés közt válogatok.

névnapra csoki jön.

sajnálom,hogy te nemkapsz semmit.

2015. szept. 20. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
ne sajnáld, kiskoromban engem is zavart, de 20 évesen egyáltalán nem zavar már :D
2015. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!