Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen, a befejezé...

Miért vagyok ilyen, a befejezése után?

Figyelt kérdés

Befejeztem egy sorozatot, nem volt hosszú csak két évadot élt meg a sorozat, de valahogy hatással volt rám, olyan nagyon hatással. Életemben eddig köbö ez a harmadik ilyen eset, hogy hasonlót érzek, pedig nagyon sok jó sorozatot nézek, de valahogy ezek mégis jobban kihatnak.

A hatás pedig érdekes: nincs kedvem semmihez, szarkasztikus(egyesek szerint bunkó) vagyok mindenkivel, az idegeim egy hajszálon függnek, írtó nagy kedvtelenségem van, ilyesmi. Szerintetek mi lehet? (tudom hogy elmúlik eddig is elmúlt csak, hogy mi is lehet ez, szeretném megtudni)



2015. szept. 20. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni, 30-40 sorozatot biztos végig néztem már és majdnem mindegyik után elkap ez az érzés...
2015. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!