Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az erősebb? egy magyar,...

Ki az erősebb? egy magyar, vagy egy cigány?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 14:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

HÁt attol függ milyen az fizikai állapota.

De ilyen ugy se történik mert a cigányok Minimum 3-man mennek egyre.vagy Egy gyenge gyereket vernek meg akkiröl tudják hogy nem erös.

2010. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

18:59

igaza van, mert a magyar népség, főleg a nők régen sose kűzdöttek, főleg a középkorban. Elkényelmesedtek az évszázadok során.

2010. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
elnézést rosszul írtam le, a nők nem harcoltak annyira, kivéve Egernél. A férfiak igen, főleg régén, és még régebben a középkorban is harcoltak rengeteget a törökkel.
2010. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok esetében sajnos a romák erösebbek és jobban verekednek a magyar csajoknál. Rengeteg példa van rá.
2010. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Ha mi, magyar férfiak össze tartanánk, ki lehet űzni magyarországrol a cigányokat!!
2010. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

hát figyu én ebbe ntapasztalt vagyok ami falunkban rom,ák magyarok egyre mennek

és rasszizmus nélkül állapítom meg a kérdést

a romák genetikailag erősebbek gyorsabbak ügyesebbek ellenállóbbak agilisabbak kitartóbbak fogékonyabbak jobb izomfelépítésűűek általában. most lehet fújolni

nem egy eset az amikor egy romagyerek 17 évesen 65 kg al. egy frontális közelharc esetén puszta kézzel intéz el több magyar felnőtt embert. én tudom milyenek a harcban nem egyszer votlam velük diszkóban. akár egy kisseb btermetű cigány is nagyon erős. a konditeremben ahol járok rengeteg nagytermetű izmos magyar férfi van porokkal tápkiegekkel 4-5 év ezésmulttal elért remek fizikummal

na msot van romagyerek aki 2 év 4 hónapja gyúr körülbelűl 20 éves olyan 170 cm lehet 78 kg-al és erőben felülmúlja ezeket az embereket. jár még 4 cigány akik megint csak rohadt erősek pedig egy hónapot járnak egyet kihagynak nem nyomnak semmit látszik rajtuk se port sem kokszot mert 80-90 kg közöttiek. a fiatal romasrác végez olyan gyakorlatokat hogy azokat eggyes ismerőseim szerint a profi sportolók szokták végezni könnyebb súlyokkal

pl egykezes fekvőtámasz 20 kg os súlyzóval a hátán. a romák közelharcban angyobb tehetséggel bírnak nem legyőzhetetlenek de sokkal tehetségesebbek a közelharcban

vegyük alapul a sok sőt rengeteg tapasztalatot. sokan tökölön ültek 14 éves koruktól és utána baracska stb... gondoljatok bele az mennyi bunyó. szerintem forntális közelharcban egy magyar majdhogynem esélytelen egy romával szemben.

pláne hogy a romák ez hülyeségnek hangzik de bizonyos közelharci mozdulatokat pl boksz ütés vagy magasrúgás alapból ösztönösen megcsinálnak ahrck özben pedig egyre vadabbak éserőszakosabbak nem torpannak emg csa kfeltüzelik amgukat.

én thai boxolok és birkóztam taekwondoztam voltak cigányok akik tanultak velem együtt a tehetségükhöz egyszerűen NEM FÉR KÉTSÉG. lehet a rasszista szöveget nyomni de mi esélytelenek lennénk ha nem lennénk okosabbak.

2011. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
igen a roma lányok nagyon erősek azt meg kell hagyni
2011. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

a nagy probléma itt a bátorsggal van

lássuk be hogy az emo t majmoló vagy gétről fajgyűlölködő emberek a való életben egy pofon után beijednek a cigányoktól

itt persze játszhatja bárki a keményet a való életben megijed. még a rendőreitek is félnek sokszot.

mit akartok ti?

white power?

hitler?

anarchia?

felmozdulás?

nem vagytok A HARCRA ALKALMASAK. CSAK A GYŰLÖLKÖDÉSRE ÉS A NÁLATOK GYENGÉBBEK TERRORIZÁLÁSÁRA. ismerem a fajtátokat sosem lesztek külömebb emberek nálunk mi is azt tesszük mint ti csak mi megmerjük tenni a lelketek ugyanolyan kárhozott mint a milyenk. persze mint két népcsoportban van kivétel nekik maximális tisztelet.

2011. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát, a yugioh kártyák alapján:


Magyar - Erő: 183

Kitartás: 114

Mana: 163

Szerencse kritikus ütésre: 14%


Speciális képesség: Hátranyilazás lóról, rakott krumpli főzés


Cigány - Erő: 198

Kitartás: 124

Mana: 87

Szerencse kritikus ütésre: 19%


Speciális képesség: Zsebtolvajlás, Csapatmunka


Ezek alapján döntsd el te magad.

2012. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!