Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen álláslehetőségek...

Ria10 kérdése:

Milyen álláslehetőségek vannak egy 21 éves, éretségivel rendelkező lánynak Dél -Koreában, Szöulban?

Figyelt kérdés
Költözöm és munka kéne . Valami olyasmi kéne ami illik a személyiségemhez és jól fizet. Amit szeretek csinálni: sminkelni,fodrászkodni,jól értek a divathoz és szeretek embereknek segíteni az öltözködésben, IMÁDOM a Zenét mindenféle zenét pop,rock,hiphop nekem bármi jöhet és szeretek pincérkedni is. De nem vagyok én alulképzett mert csak éretségim van és nem tudom hogy ott is kell a szakmai végzettség. Ja és mielőtt valaki megkérdezné természetesen beszélek koreaiul és angolul is.

2015. szept. 24. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell szakmai végzettség, természetesen... Olyan munkákat tudnál végezni, amilyeneket itthon is.
2015. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!