Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kidolgozási munkamódsze...

Milyen kidolgozási munkamódszerek lehetnek az én esetemben? (iszlám, fundamentalizmus, vallás és politika)

Figyelt kérdés

Itt lenne sz ideje elkezdeni a szakdogámat, csakhogy már az elején megtorpantam. Témám vallás és politikai jellegű. A szakdolgozat elején ki kellene térnem rá, hogy melyik kidolgozási módszert választottam és miért, de fogalmam sincs hogy ez mit takar?

Milyenek vannak?

Olvasgattam más dolgozatokat, ahol olyan elméleteket használtak amikről én még csak nem is hallottam!!!



#szakdolgozat #elmélet #iszlám #fundamentalizmus #Iszlám Állam #vallás és politika #kidolgozás munkamódszere
2015. szept. 25. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen egyetemre jársz, hogy ezeket még nem tanították meg? Nekünk volt kimondottan szakdogaírás szeminárium, és a konzulens is azért volt, hogy segítsen..


Szerintem gyorsan vedd ki Umberto Eco Hogyan írjunk szakdolgozatot? című könyvét a könyvtárból, nagyon hasznos, szakdoga előtt állóknak alapmű.

2015. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pázmány 

Tudom, hogyan épül fel egy szakdolgozat, nekem konkrétan egy olyan kidolgozott elméletre/ módszerre lenne szükségem, amire alapozhatok fundamentalizmus, vagy iszlám fundamentalizmus témában.


Például Rodney Stark – társadalmi mozgalmak kialakulása.

2015. szept. 25. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Konzulensedet nem kérdezted még?


"Olvasgattam más dolgozatokat, ahol olyan elméleteket használtak amikről én még csak nem is hallottam!!!" Nem értem, ezen miért lepődsz meg. A szakdogában temérdek olyan dologról fogsz írni, amikről előtte még sohasem hallottál. Sőt ha teljesen új kutatási eredményeket hozol, akkor meg olyan dolgokról, amikről rajtad kívül még soha senki. Ha nem tanultatok kidolgozási módszereket és a konzulens sem segít, akkor csekkold le, hogy az általad átnézett szakdogákban a módszertani résznél milyen irodalmakra hivatkoznak. Úgy már te is el tudsz majd indulni.

2015. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!