Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik?

Nektek melyik név tetszik?

Figyelt kérdés

Már két gyermekem van Marián(3éves) és Lotti(13hónapos)

Most útban van a harmadik pici:) és nem nagyon tudunk választani.

Lány névnek közül a Zarát, a Lunát és a Norinát néztük. Fiú nevek közül pedig az Adrián, Zénó, Zétény és a Benjamin jött szóba. :) vélemenyek?

De más különleges név ötleteiteket is megoszhatjátok:) köszi előre is.



2015. szept. 25. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mer' attol lesz a gyerek 'valaki', hogy kulonleges neve van, amit 10 eves koraig kimondani sem tud...
2015. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En meg a Loretta, Eleonore, Ivett neveket is odasorolnam.
2015. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem a Zara nagyon tetszik! nem is tudtam hogy van ilyen név :D de nagyon tetszik. fiú névből meg az Adrián :)

esetleg lányból még nekem az Erna és a Liliána tetszik. amik kicsit különlegesebbek. fiút meg nem tudok :D

2015. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Luna nagyon szép és aranyos, nekem tetszik:) A fiú nevek közül igazán egyik se, talán még a Benjámin.
2015. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első komentelő köszi de az ilyen komentre pont nem voltunk kiváncsiak. A mi gyerekeink és nekünk tetszenek.

A többieknek köszi a Loretta is szép név, tetszik:)

2015. szept. 25. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Vezetéknévtől is függ, mert ha pl. Tóth, akkor a Tóth Luna elég viccesen hangzik. Zara, Norina hááát nem tudom...erre minden gyereket így hívnak, ja meg Hannának,ettől végem van:/ Ami nekem lánynévben tetszik az a Kerka, Zelma, Berna. Nagyon kevés ilyen név van! A fiúnevek okék, de szintén akkor,ha passzol a vezetéknévhez! Döntsetek ügyesen, amit később nem bántok meg és a gyereknek sem lesz kellemetlen!
2015. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nánási a vezetéknév és szinte minden név illik hozzá szerintem :)
2015. szept. 26. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Lánynevek közül még talán a Zara a legtűrhetőbb, fiúnevek közül szerintem a Zétény a legszebb.
2015. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Norina, Benjámin
2015. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nánási Norina szerintem nem jól hangzik. A Luna és Zara jobban cseng.

A fiú nevek közül én a Benjamint adnám vagy az Adriánt.

2015. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!