Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A2 jogosítvánnyal milyen...

Mark9111 kérdése:

A2 jogosítvánnyal milyen motort vehetnék?

Figyelt kérdés
Elhiszem ha már teli a hócipőtök ezzel a kérdéssel,de egyszerűen nem értem hogy mégis milyen motort vehetnék ami belefér a 35 kw-ba és 0,2 kg/kw.ba! Olvastam több posztot is rengetegszer de ha rá keresek a műszaki adatokra mindig többet írnak mint ami belefér...GS500-at próbáltam kicsike.,nekem kényelmetlen volt valószínűleg a testalkatom miatt...legjobban honda CB500-nak örülnék de az ugye meg jóval fölötte van...szeretném minél inkább kihasználni a kategória adta lehetőségeke! Szóval szeretném kérni a segítségeteket milyen motort vehetnék,és hogy van ez az egész hogy belefér de ha rá keresek mégis több van oda írva mint ami belefér? (naked bike érdekelne leginkább ha lehet)

2015. szept. 25. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Érdekes. Husaberg FS 650 E-t hajtok 34 KW-os papírral :)
2015. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az naked aztán a javából :D bocsi de nekem így nem igen segítettél
2015. okt. 16. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:
de azért kösz a hozzászólást
2015. okt. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!