Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Garabonciás napok csak Békéscs...

Garabonciás napok csak Békéscsabán vannak?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy pesti gyereknek kezdenék el mesélni, akkor ő nem tudná, hogy miről beszélek?

2015. szept. 27. 00:31
 1/1 anonim válasza:

Igen, csak Békéscsabán van!


Én bajai fiú vagyok és most csabán tanulok egyetemen! Tavaly mikor elsőnek hallottam erről, nem értettem, és igazából ma se értem ,hogy ez minek van. Nálunk otthon Baján 6 középiskola van , de nem érdekel senkit ez a dolog. Ezért sem értem, miért van csabán ez a dolog. Sőt akinek itthon mesélem, ők sem értik, de azt megállapítottuk,hogy nagyon jó a marketingje. Bár jó programok szoktak lenni, de nem hiszem ,hogy az elnök bármit is látványosan csinálna a diákokért. Bár szerintem egy team-t kellene megszavazni mert így az elnök kb. szart se ér.


Szóval a Garabonciás napok, jó...ha kellő alkohol mennyiség van benned. Mert különben felesleges sz.r az egész!!!!!!!

2015. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!