Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális a kaszinóba?

Az normális a kaszinóba?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha nyerek pénzt kaszinóba, valahogy olyan rossz érzés fog el.. persze az jó hogy nyerek meg sikerélmény, de ha a kezembe tartom a sok pénzt, meg kimegyek vele, valahogy olyan fura érzésem támad.. mintha loptam volna azt a pénzt, olyan "piszkosnak érzem tőle a kezem..Talán azért mert nem erre tanitottak, de mai világba munka mellett muszáj valami pluszhoz jutni. Viszont ha tippmix vagy ilyen egyszerübb dolgokat csinálok ott nincs ilyen érzésem.
2015. szept. 27. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mert a szerencsejáték bűn.


Természetes, ha rossz érzés fog el, mert nem tettél semmit érte.

2015. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah.. undoritó az egész. régebben még mikor a serdülő bulis koromat éltem, sajna haverok belevittek, játszottam is elég sokat, nyertem is vesztettem is. de szerencsére félév után letudtam állni, aztán azóta ugy hidegen hagyott az egész, de most igy néha visszagondolok rá hogy azért jo mondjuk egy kis hétvégi kikapcsolódásnak, na meg benne van a nyerés.. csak azért.. mégse lenne jó visszaszokni
2015. szept. 27. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor álj ellen neki,

Vagy játsz a telefonodon, INGYEN.

Az legalább nem veszélyes!

2015. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!