Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fülbelövéshez lenne pár...

A fülbelövéshez lenne pár kerdesem (lent! )!?

Figyelt kérdés

1. Mennyire fáj?

2. Megengednetek a lanyotoknak( 12 )hogy lyukasszon(nem maganak) masodik lukat?

3. Szulinapomra kapnam de anyuek nem bizti hogy megengedik. Tudom tudom hogy fajni fog es minden macera de anyueknak mar annyit meseltem errol hogy szinte mar nem is erdeklik. Ennyi varom a valaszokat!



2015. szept. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt a lövés, inkább kellemetlen, de simán kibírható.


És igen, ezt engedném, mert olyan dolog, amit bármikor kivehetsz ha már nem tetszik, ezeken a határokon belül pedig én nem korlátoznám a gyerekemet a külsejében.

2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hulyen hangzik de nem faj annyira hogy sirjak? Mivel nekem kicsi a turokepessegem (:D) ezert ugye hamarabb tudok sirni:( najo csak annyi hogy a kis dolgok is fajnak, na:D
2015. szept. 28. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elég nagylánynak érzed magad ahhoz, hogy kilövesd a füled, akkor ahhoz is legyél nagylány, hogy elviseld a vele járó fájdalmat. Mérlegelj, mi a fontosabb.
2015. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a fulbeloves fontosabb, ha megcsinalom, akkor a jovoben nem lesz mar erre ,gondom'. Raadasul az csak par mp-ig erzem majd.
2015. szept. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!