Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? (Többi lent)

Miért vagyok ilyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudok logikusan gondolkozni sehol. Dolgozom egy helyen màr lassan egy hónapja de nem folyamatosan. Egy héten olyan 2-3szor hívatnak be. és olyan hülyeséget csinàltam hogy hideg vízben mostam el az olajos tàlcàkat, a baszketet meg mit tudom én.. És haza jöttem és bàtyàm mondja hogy hogy lehetek enyire hülye hogy ott volt a amiben tudtam volna melegiteni vizet. Lehet hogy ergófóbiàs vagyok? A munkàtól nem is félek, csak maga a tudat hogy ott vagyok.. Egyszerűen félek de nem tudom miért. Nem tudok gondolgozni.. Amikor meg születtem agyvérzésel születtem meg. Ez lehet baj?
2015. szept. 29. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem fóbia, csak szimplán figyelmetlen vagy, de nagyon (esetleg asperger)

A helyedben megpróbálnék jobban koncentrálni, bármit is teszel, előtte mondd végig magadban mit teszel, ha ezek után is bajok vannak, pszichológushoz kell menned, mert azután már tényleg valami gond lehet!

2015. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én próbàlok gondolkozni mindig, de akkor sem megy.. Ha meg ha bizi van akkor durva mert nem tudok koncentràlni remegve töltöm fel a majonézest.. Meg nem is dolgoztam az életemben semmit.. Most 2 éve kezdtem el úgy. 20 éves vagyok. És nagyon cikinek tartom el mondani hogy félek menni dolgozni..
2015. szept. 29. 20:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan helyen érzem magam jól ahol senki sem làt.. Ha meg figyel valaki ahogy készítem a húst akkor nagyon rossz érzés kap el. Bàtyàm is mondja hogy nagyon nyomi vagyok.. Meg a fejem meg vàltozik amikor dolgozom, aszt mondja mintha félnék olyan a fejem. De igazàból félek is.. Csak ciki lenne el mondanom ezt.. :/
2015. szept. 29. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

meg tudom érteni, én is kicsit ilyesn vagyok...


Tudom, nagyjából mit érezhetsz, mert én is átélem, bár nem ilyen erősen. Ezellen sajnos (én) nem tudok tenni, de akkor egy szakértőhöz fordulva találhatsz segítséget, hátha az beválik :)


remélem sikerül leküzdened!!!

2015. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy forduljak segítséghez? Ha ezt el mondom akkor cikinek tartanak.. A családom nagyon jó munkàs. Csak én vagyok a tré. :( meg kihez forduljak?
2015. szept. 29. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz, Ő nem tart cikinek és nem mondhatja el senkinek!
2015. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!