Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is van a télnek...

Szerintetek is van a télnek illata?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán.A tavasznak van leginkább a virágoknak,meg a nyárnak.A napbarnította bőrnek.Ősszel hűs a levegő,nyugtat.Nekem ilyenek ugranak be.A tél az amikor a szobában száraz a levegő mert fűtenek a kályhák,és átfagynak a füleim ha sokat vagyok kint.
2015. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is érzem.:)
2015. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:
A tél nem egy tárgy, hanem egy fogalom, így nincs illata. Ellenben vannak dolgok, amik a télre jellemzőek, és illatuk van. Pl. egy fenyőillattal keveredő forralt bor illatról mindenki a télre fog asszociálni. (Bár tulajdonképpen ezeknek nyáron is ugyanolyan az illatuk, csak éppen nyáron ritkán készítünk forralt bort, és ritkán viszünk be kvázi élő fenyőt a lakásba.)
2015. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:
Szerintem is van. És az ősznek, a nyárnak és a tavasznak is. Nem is kifejezetten illat... de olyasmi.
2015. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!