Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le akarok betegedni 1-2 nap...

Le akarok betegedni 1-2 nap alat úgy hogy kb 1-2 hétre kiirjanak. Hogyan tudnám ezt elérni? Részletes leírást please. Az a gond hogy erős az immurendszerem

Figyelt kérdés
Aki leakar erröl beszélni kérem neirjon.
2010. márc. 14. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél krétát...akkor lázas leszel,és ha id előtt meggyógyulnál egyél még egy kicsit :D
2010. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 2 hét múlva megyek a legjobb barátnömhoz 1 hétre suliidöben indulok, szóval egyszerüen elmegyek az orvoshoz és bekamuzom hogy mi bajom.

Sokszor írt már ki úgy hogy nem volt semmi bajom..

2010. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az a gond hogy nekem elég szemét orvosom van,és a krétaevést is próbáltam már..nem vált be :(

Please még kommenteket!

2010. márc. 14. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem vált be, mert úgy tudom hogy már kivonták azt az összetevőt a krétából.
2010. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fürödj meg, ne törölközz meg és menj ki az udvarra. Állj kint vagy 5 percig. Azután kapsz olyan tüdőgyuszit hogy kéthétig ki nem kelsz az ágyból.. csak aztán nehogy túl súlyos legyen.
2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!De ha tudtokmég maj dirjatok,ha nem válna be a tüdőgyuszi
2010. márc. 14. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Te már beteg vagy nem kell ehhez semmi. (Ne legyél már szerencsétlen, menj el dokihoz és mond, hogy kib*szottul fáj a hasad, ma nem mentél suliba és nem is tervezed. Vagy azt, hogy elkapott a hígfosás mint a k*rvaisten és nem bírsz 10 percig wc nélkül lenni, és nem szeretnéd összesz*rni az osztály ezért írjon ki.)
2010. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyél valami lejárt tejterméket, vagy bármilyen romlott kaját. Elég undorító, de szerintem hatásos.
2010. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hanta Boy Jeam Carrey filjét,mikor a closetben megruházza magát!Azt csináld te is....
2010. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!