Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BA333 011 van hozá 2 db Ic...

BA333 011 van hozá 2 db Ic meg a panelrajz de nem tudom hogy hol megy be a hang meg hol jön ki?

Figyelt kérdés
Itt a panelrajz: [link] Google.com/file/d/0B68kFHJb7rXETkJCdWZKWlJCZ2c/view

#BA333011
2015. okt. 2. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fogod használni a szűrőt is, akkor az 1-es és 5-ös láb a bemenet, 8-as és 5-ös a kimenet.

Szűrő nélkül 2-es és 5-ös a bemenet, kimenet ugyanúgy 8 és 5.

2015. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló félreértette a rajzot. Az 1-es láb az tápzaj szűréshez kell. Nem bemenet. Az adatlapon szereplő (nem invertáló) kapcsolásban a 2-es láb a bemenet, és persze az 5-ös a földelés. Ez a kettő közé kell kötni a bemenő jelet, természetesen egyenfeszültség leválasztással. A rajzon a Vin nevű karika hullámvonallal a belsejében, az a bemenő jelforrást szimbolizálja. Ahova az van kötve, az maga a bemenet, tehát nem közvetlenül a 2-es lábra kötöd a jelet. A 8-as láb a kimenet. A kimenő jelet persze nem közvetlenül róla veszed le, hanem a hozzá csatlakozó kicsatoló kondenzátor másik végéről.

Egyébként ez az ic nagyon elavult, a paraméterei gyengék a legtöbb mai darabbal szemben. Eleve az adatlapja sem túl informativ. Finomab fogalmazva, nem biztos, hogy a legjobb választás.

2015. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. okt. 4. 12:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mostani ic mert egy régi grundig rádióban volt bene ami persze egy 2szer 25 watos erösítöt rejtet magában az elöerösítö nélkül szar a hangja mert próbáltam a végfokot és egy kicsit tor volt maga jel se a végfoknak valo volt mert tul magas volt még y minimumon is. Köszi mégegyszer a panelrajzot.
2015. okt. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!