Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kilyukadt a micimackós strandl...

Kilyukadt a micimackós strandlabdám lehet kapni ilyenkor valahol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ragaszd meg. Ki durrant, vagy csak kibökte valami. Ez utóbbit könnyen orvosolhatod. Amugy meg netről tudsz rendelni.
2015. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy javítható lenne kb 4cm-en hasadt ki hàt marad a rendelés csak pont ilyen mintát nem találtam még
2015. okt. 3. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akkorát még be szoktam ragastani, utána még Játszani lehet vele, de rá nehezkedni nem érdemes. Amugy ha kérdezhetem, mitől hasad ki?
2015. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*hasadt.
2015. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fitneszre használom
2015. okt. 3. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Tyűha, rá is fekszel, ülsz; vagy csak egyszerübb gyakorlatokat végzel rajta, mint néhány youtube videón. Amugy lány vagy?
2015. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában ha fitneszezel rá szokás ülni feküdni térdelni ha micimackós labdát szeretnék mi lehetek
2015. okt. 3. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Böngéssz neten. Ha otthon nincs ilyen akkor külföldi weboldalt nézz meg. Vagy más mintás labdán fitneszelsz. Amugy képet tudnál küldeni hogy milyen labda az?
2015. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Micimackó csillag mintával de már találtam rendelek vagy háromat biztos ami biztos
2015. okt. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!